ZASADY OGÓLNE

Zarezerwuj wizytę    Kontakt

Umów się na wizytę   Kontakt  794 123 421

Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych

Fizjonika Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych
Regulamin zajęć grupowych

Regulamin zajęć grupowych

Regulamin zajęć grupowych

PŁATNOŚCI

 1. Uczestnicy wnoszą opłatę miesięczną za zajęcia (tzw. „karnet”) lub opłatę za wejście jednorazowe.

 2. Karnet ważny jest przez 6 tygodni od daty sprzedaży.

 3. Aktualny cennik zajęć dostępny jest w recepcji i na stronie internetowej Centrum: www.fizjonika.pl oraz na stronie https://www.facebook.com/fizjonikagabinet/

 4. Karnet obowiązuje na zajęcia z danej kategorii (np. „karnet Medical Joga” ważny jest tylko na zajęciach Medical Joga).

 5. Nie można przekazywać karnetu innym osobom oraz odrabiać zajęcia za inną osobę.

 6. Odwołanie obecności na zajęciach możliwe jest z wyprzedzeniem 24-godzinnym. Aby odwołać zajęcia trzeba anulować swoją obecność w programie „Fitssey”. W przypadku nieodwołania lub odwołania, ale ze zbyt krótkim wyprzedzeniem (tzw. „późne anulowanie”) Uczestnik ponosi koszt zajęć. Uczestnikowi, który ma aktywny karnet zajęcia nieodwołane będą odpisywane z karnetu. Uczestnik, który nie miał aktywnego karnetu, będzie w takiej sytuacji zobowiązany uregulować płatność za zajęcia do 7 dni od daty odbywania się danych zajęć, w których miał uczestniczyć.

 7. Odrabianie zajęć możliwe jest tylko na zajęciach z tej samej kategorii.

 8. W przypadku odwołania zajęć przez Organizatora karnet przedłuża się o ilość odwołanych zajęć w danym miesiącu lub następuje zwrot płatności.

 9. Chcąc otrzymać fakturę Uczestnik powinien zgłosić ten fakt przed dokonaniem płatności.

 10. Dokonywanie płatności za zajęcia możliwe jest w następującej formie:

 11. a) za pomocą przelewu bankowego na wskazane przez Organizatora konto bankowe (dane na stronie internetowej www.fizjonika.pl lub w programie „Fitssey”)

  b) bezpośrednio w Centrum FIZJONIKA gotówką lub kartą płatniczą/BLIKIEM.

 1. W zajęciach uczestniczyć mogą tylko te osoby, które wcześniej zarezerwowały miejsce na danych zajęciach, zapoznały się z Regulaminem Zajęć Grupowych Centrum FIZJONIKA oraz dokonały płatności za dane zajęcia.
 2. Zapisy na zajęcia prowadzone są poprzez stronę internetową (program): https://app.fitssey.com/fizjonika/frontoffice (również przez aplikację „Fitssey”) oraz www.fizjonika.pl

 3. Realizacja zapisów i sprzedaży karnetów lub wejść jednorazowych wymaga rejestracji (założenia tzw. „konta klienta”), podczas której Uczestnik zobowiązuje się podać swoje prawdziwe dane osobowe.

 4. Zapisy przyjmowane są najwcześniej 30 dni przed zajęciami i najpóźniej 2 godziny przed zajęciami.

 5. Na zajęcia należy przyjść ok. 10 min przed ich rozpoczęciem, jeśli przyjdziesz wcześniej -  prosimy poczekaj na recepcji.

 6. Na zajęcia nie należy się spóźniać. Pamiętaj, że podczas trwania niektórych zajęć zamykane są drzwi główne.

 7. Do dyspozycji Uczestników zajęć grupowych są osobne szatnie: damska i męska, w których dostępne są szafki zamykane na klucz.

 8. Za rzeczy pozostawione w szatni Centrum FIZJONIKA nie bierze odpowiedzialności, ale dokłada wszelkich starań, żeby osoby postronne nie miały dostępu do szatni podczas trwania zajęć grupowych.

 9. Wyłącz lub wycisz telefon (wibracje są słyszalne, zwłaszcza podczas Jogi czy Relaksacji).

 10. Nasze Centrum zapewnia wszelki sprzęt potrzebny do danych zajęć, który jest regularnie myty i dezynfekowany. Po zakończonych zajęciach należy odłożyć go na wskazane miejsce. Jeśli chcesz, weź ze sobą lekki ręcznik, który położysz na macie, bądź wytrzesz się w razie potrzeby podczas ćwiczeń.

 11. Istnieje możliwość skorzystania z prysznica (zabierz ze sobą klapki z podeszwą antypoślizgową, własny ręcznik oraz kosmetyki). Zostaw pomieszczenie takie, jakie zastałeś.

 12. Podczas zajęć grupowych obowiązuje wygodny strój. Ćwiczymy w skarpetach, bądź na boso (na ten moment obuwie sportowe nie obowiązuje).

 13. Zdejmij wszelką biżuterię i zegarek. Unikaj odzieży z elementami metalowymi lub biżuterii, która mogłaby uszkodzić maty lub sprzęt sportowy. Włosy powinny być upięte w taki sposób, aby nie odwracały uwagi od poprawnego wykonywania ćwiczeń.

 14. Na salę można wnosić napoje wyłącznie w zamkniętej butelce.

 15. Każde zajęcia tworzą całość, której części składowe są równie ważne, dlatego przychodź punktualnie i nie wychodź przed końcem (w przeciwnym razie możesz źle się poczuć lub zrobić sobie krzywdę).

 16. Centrum ma prawo do fotografowania swojego obiektu w celu reklamowych i promocyjnych, w tym również utrwalania wizerunku Uczestników. Centrum może udostępnić wizerunek Uczestnika na stronie internetowej oraz na swoim portalu społecznościowym, jeśli Uczestnik wyraził na to ustną lub pisemną zgodę.  

 17. Organizator zastrzega sobie o możliwości odwołania zajęć ze względu na niewystarczającą ilość uczestników w danym dniu.

 1. Pamiętaj o nawodnieniu nie tylko po, ale również przed i w trakcie zajęć, jeśli czujesz taką potrzebę (nie zaleca się pić wody podczas zajęć Medical Jogi i Relaksacji – chyba, że lekarz zaleci inaczej np. przy cukrzycy).

 2. Nie ćwiczymy bezpośrednio po posiłkach. Od lekkiego posiłku do zajęć musi upłynąć co najmniej 1 godz. Od obfitego – 3 lub 4 godz.

 3. Nie ćwicz po spożyciu alkoholu, środków odurzających lub silnych leków. Nie należy także ćwiczyć po długotrwałym pobycie na słońcu oraz bezpośrednio po saunie i masażu.

 4. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze zdrowiem (długotrwałe lub doraźne dolegliwości, schorzenia, kontuzje), menstruację lub jesteś w ciąży, każdorazowo zgłoś ten fakt osobie prowadzącej. W trosce o Twoje bezpieczeństwo dostaniesz wskazówki jak ćwiczyć, aby sobie nie zaszkodzić.

 5. Jeśli podczas zajęć czujesz dyskomfort lub ból (złe samopoczucie, nagły wzrost ciśnienia, napięcie w oczach, ból w stawach, rwący, piekący lub kujący ból) zaprzestań ćwiczenia i poinformuj osobę prowadzącą o tym fakcie.

 6. Traktuj siebie i swoje ciało z szacunkiem. Pamiętaj nasz stan psychofizyczny każdego dnia może się różnić, nie przekraczaj granic bólu, nie porównuj się z innymi czy też z osobą prowadzącą zajęcia.

 7. Zachowaj względną ciszę podczas zajęć (zwłaszcza podczas Medical Jogi i Relaksacji), aby ułatwić koncentrację wszystkim Uczestnikom.

 8. Pamiętaj, też tworzysz to miejsce. Niech będzie przyjazne dla wszystkich.

ZALECENIA DLA UCZESTNIKÓW

created by Słoneccy.pl

FIZJONIKA

Kontakt Fizjonika

 

Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych
Sandra Brożek

 

ul. Strażacka 10 47-100 Strzelce Opolskie

ul. Strażacka 10

47-100 Strzelce Opolskie

Skontaktuj się z nami

Kontakt Fizjonika

 

  794 123 421 794 123 421

 

fizjonika@interia.pl fizjonika@interia.pl 

 

Znajdź nas:

 

facebook.com/fizjonikagabinet  facebook.com/fizjonikacentrum

 

instagram.com/fizjonika_centrum  instagram.com/fizjonika_centrum

 

instagram.com/fizjonika_centrum / booksy.com

 

instagram.com/fizjonika_centrum / fitssey.com