Strefa Terapii Naturalnych

Zarezerwuj wizytę    Kontakt

Umów się na wizytę   Kontakt  794 123 421

Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych

Fizjonika Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

 

Ubierz się wygodnie, weź ze sobą matę/materac, koc, poduszkę, to..., czego potrzebujesz, aby Ci było ciepło i wygodnie. Na salę wchodzimy bez obuwia, zabierz wodę lub termos z herbatą. Dźwięki odbieramy w ciszy, najlepiej w pozycji leżącej, ale można również siedzieć.

 

Więcej info na stronach: www.krysztalowyportal.pl oraz na Facebook: Kryształowy Portal

 

Są to muzyczne, duchowe, kryształowe Ceremonie Dźwięku Sound&Healing, gdzie w przestrzeni otwartego serca przy dźwiękach magicznych instrumentów i uzdrawiających pieśni wspólnie generujemy pole miłości i światła, w którym zanurzamy się, by wzrastać, uzdrawiać i transformować wszystko to, co już nam nie służy.

 

Koncert prowadzi CAMILA VATRAL – Medicine Women.

 

Prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce, pieśniarka, malarka,nauczyciela Vedic Art, uzdrowicielka rekonektywna, artystka intuicyjna.

 

Autorka strony: Kryształowy Portal. Współtworzy projekt Music Medicina.

 

Podróżniczka, miłośniczka natury i pozytywnych wibracji, pracuje z dźwiękiem, kryształowymi misami, kryształami, mandalami, obrazami energetycznymi i terapeutycznymi olejkami eterycznymi Young Living. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże i sesje indywidualne z kryształowymi misami oraz Ceremonie Dźwięku. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęła w 2012 roku. Do tej pory zagrała ponad 700 koncertów w Polsce i zagranicą. Poprzez intensywną pracę ze sobą i z ludźmi rozwinęła dar jasnowidzenia i jasnowiedzenia.

Koncert Relaksacyjne

Koncerty Relaksacyjne

KONCERTY RELAKSACYJNE

Koncert Relaksacyjne

Grają wtedy dla Was misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze, shrutibox. Podczas koncertu mamy możliwość usłyszeć mantry i otwierające serce pieśni, które Camila otrzymała w darze od wszechświata dla Was, dla Nas by przypominać, kim tak naprawdę jesteśmy.

 

W trakcie koncertu koncentrujemy się głównie na swoim sercu, ciele i obecności w "Tu i Teraz ", dostrajając się do uzdrawiających częstotliwości. Koncert, to nie tylko czas na relaks, ale także przestrzeń na doświadczanie siebie, swojej wielowymiarowej istoty. To również czas transformacji i uzdrawiania. Camila wspiera ten proces poprzez terapeutyczne esencje "AquaCrystal" - kompozycje stworzone na bazie krystalicznej wody ze źródła z pogórza izerskiego oraz olejków Young Living.

created by Słoneccy.pl

FIZJONIKA

Kontakt Fizjonika

 

Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych
Sandra Brożek

 

ul. Strażacka 10  47-100 Strzelce Opolskie

ul. Strażacka 10

47-100 Strzelce Opolskie

Skontaktuj się z nami

Kontakt Fizjonika

 

  794 123 421 794 123 421

 

fizjonika@interia.pl fizjonika@interia.pl 

 

Znajdź nas:

 

facebook.com/fizjonikagabinet  facebook.com/fizjonikacentrum

 

instagram.com/fizjonika_centrum  instagram.com/fizjonika_centrum

 

instagram.com/fizjonika_centrum / booksy.com

 

instagram.com/fizjonika_centrum / fitssey.com